Daudziem patīk Foodpreplv kastītes ar nodalījumiem. Tās es pasūtu no ārzemēm. Zemāk norādu aktīvās saites, lai Tu vari pasūtīt sev ar piegādi uz māju! 😉

Tās ir daudzreiz lietojamas, bez BPA, piemērotas sildīšanai mikroviļu krāsnī un mazgāšanai trauku mazgājamā mašīnā.

Ja vēlies kastītes ar trim nodalījumiem

 

Lai ar kastītēm saņemtu mazus trauciņus mērcītei dāvanā – izvēlies šīs. Ņem vērā, ka ēdieni trīs nodalījumu kastītēs izskatās skaisti, taču ne vienmēr ir praktiski, ja maltīti plāno sildīt mikroviļņu krāsnī. Mans padoms – kastītē ar vairākiem nodalījumiem liec salātus un uzkodas, vai tādu maltīti, kuras visas sastāvdaļas ir jāsilda, piemēram, gaļa ar rīsiem un tvaicētiem dārzeņiem. Kastīte ar 2 nodalījumiem īpaši varētu patikt tiem, kas grib atdalīt gaļu no pārējās maltītes.

Ja vēlies kastītes ar diviem nodalījumiem

Ja vēlies kastītes ar vienu nodalījumu

Kastīte ar vienu nodalījumu ir vienkārša, bet ērta. Iepriekšminētais ieteikums par maltītes uzsildīšanu gan attiecas uz visu kastīšu organizēšanu.

Kādas kastītes ir Foodprep.lv?

Man pašai ir šīs, kas diemžēl šobrīd vairs nav pieejamas. Jāsaka gan, ka visas ir ļoti līdzīgas, bet pirms sūtīšanas palasi atsauksmes! Lētākās nebūs labākās, jo atšķiras plastmasas biezums un vāciņa kvalitāte.

Melnās kastītes iespējams iegādāties pakās pa 10 – 20 gab. Ja uzskati, ka tik daudz Tev nevajag, te ir variants – labas 7 trīs nodalījumu kastītes. Vienmēr ir opcija padalīties ar draugiem! 😉

 Cik ilgā laikā atsūta un cik maksā piegāde?

Rēķinies, ka piegādes izmaksas ir aptuveni 10 eiro. Pirms maksāšanas varēsi izvēlēties piegādes ātrumu. Par paaugstinātu maksu kastītes būs pie Tavām durvīm vien trīs dienu laikā! Standarta piegādē – pēc nedēļas līdz divām.

Foodprep kastītes – labāk stikla vai plastmasa?

5 ieteikumi food prep kastīšu izvēlē

*Dzīvē esmu redzējusi visas iepriekšminētās kastītes, izņemot tās ar trim nodalījumiem, kas ir zem “Pērc šeit” pirmās pogas. Tās iespējams būtu mana izvēle šobrīd. Pārējās minētās atzīstu par labām. Kastītes ar mērcīšu trauciņiem dāvanā ir mazliet stingrākas, cietākas par tām, kas ir man pašai. Varbūt pārāk cietas, bet kopumā normālas un mini trauciņi ir foršs bonuss. (tie gan ir ļoti mazi!). Dažkārt lietoju tos ievārījuma līdzņemšanai un salātu mērcēm. Ja tādi Tev ir ļoti aktuāli, iesaku mini mini stikla burciņas, kur, piemēram, liek medu. Ja kāds jaut., raksti man klinta@foodprep.lv vai priv ziņu instgaram @foodpreplv – centīšos atbildēt/ aizsūtīt kādu precizējošu bildi.

K.