Nevis kas un ko, bet kāpēc?

Veselīgs uzturs padara mūs skaistākus, liek justies labāk, domāt labākas domas un dzīvot labāk.

Tā kā es, un es pieņemu, ka arī Tu, esam aizņemti ar citām lietām, domāt par piecām relatīvi veselīgām maltītēm katrai dienai ir diezgan apgrūtinoši un laikietilpīgi. Mans piedāvātais risinājums ir iepriekšēja ēdiena sagatavošana jeb food preps, lai nākošajās dienas varētu koncentrēties uz darbu un pietiktu laika atpūtai.

Es gribu ēst vienkārši, veselīgi un garšīgi. Katru dienu pēc darba skriet iepirkties, stāvēt pie plīts un pēc tam vēl mazgāt trauku kaudzi nav manos spēkos (vai vismaz interesēs). Ja Tu jūties līdzīgi un vēlies veidot veselīgus uztura paradumus, es ceru Tevi iedvesmot un atvieglot Tavu ikdienu!

Sveiki! Esmu Klinta

Sertificēta un praktizējoša māsa. Man ir bakalaura grāds Māszinībās un maģistra grāds Uzturzinātnē. Tā kā studijas beigušās, ir vairāk laika pievērsties hobijiem. Un vēl- man ļoti garšo mellenes un šokolāde! Lai gan dārzeņiem arī nav ne vainas! 😀

Ko es piedāvāju?

Sekot līdzi manai aizraušanās ar ēdienu, tā sagatavošanu un fotografēšanu gan šajā blogā, gan Facebook lapā: Foodpreplv un instagram: @foodpreplv. Laika gaitā arī iegūt jaunu info no zinātnisku rakstu apskatiem.

Ja vēlies personīgu palīdzību Tava food prepa pielāgošanai, ņemot vērā Tavu ikdienu, raksti: klinta@foodprep.lv

Lai arī iegūtās zināšanas man palīdz kritiskāk izvērtēt pieejamo ar uzturu saistīto informāciju, izvēlētie produkti un manis gatavotie ēdieni ir mana subjektīva izvēle un Foodprep.lv ir mans hobijs!

Ņem vērā, ka esmu ārstniecības persona, bet mana profesija nav uztura speciālists. Tomēr, ja Tev ir kāda ar uzturu saistīta problēma, droši raksti, risināsim un varu ieteikt citus speciālistus!