Gada beigās atskatamies uz padarītajiem darbiem un nospraužam mērķus Jaunajam gadam. Kādi bijuši Klintas|Foodprep.lv spilgtākie 2019. gada notikumi?

 1. Piedalījos SEB Latvija projektā, kura mērķis ir izglītot par finansēm un budžeta plānošanu. Stāstīju, ka, plānojot maltītes, var ietaupīt ne tikai laiku, bet arī samazināt savus ikmēneša tēriņus un dzīvot veselīgāk. Interviju skaties SEB_Latvija IGTV.
 2. Uztaisīju pirmos foodprep video kanālā Youtube! Kas iesākts – tas jāturpina! Tie apskatāmi te.
 3. Pirmo reizi piedalījos podcastā. Podkāsts “DzinējSpēks” ir sarunas par sportisku, aktīvu un veselīgu dzīvesveidu ar cilvēkiem, kas iedvesmo podcasta autori Ilonu. Biju pagodināta! Sarunu ar mani var noklausīties te.
 4. Uzsākām vadīt seminārus par uzturu un sportu kopā ar sertificētu fitnesa treneri Kārli Eiduku. Pēc sarunām par ogļhidrātiem, olbaltumvielām un dažiem jokiem par fitnesu instagram čatā radās ideja dalīties ar mūsu (uz zinātni balstīto) viedokli plašākai auditorijai. Mūsu skats uz uztura un fitnesa pasauli lielā mērā sakrīt, bet varam papildināt viens otru un piedāvāt dažādu praktisko pieredzi, tādejādi radot pievienoto vērtību klausītājiem. Pēc veiksmīgiem semināriem 2019. gadā, tos turpināsim 2020. gadā. Tā kā daudzi interesenti dzīvo ārpus Rīgas, nākamo semināru par svara samazināšanu piedāvāsim noskatīties arī onlinā! 
 5. Visu gadu aktīvi rakstīju sporta kluba Myfitness  blogam MOVE. Novadīju klubā arī dažus seminārus. Vairākas reizes pārņēmu Myfitness instagram dienas stāstu sadaļu un live. Izglītoju sporta kluba apmeklētājus un instagram profila sekotājus par veselīgu uzturu un dalījos ar foodprep padomiem.
 6. Sadarbojoties ar uzņēmumu Dobeles dzirnavnieks, radīju trīs makaronu ēdienu receptes un profesionālus ēdienu foto. Saskatu te virzienu, kur sevi attīstīt, jo patiesi izbaudīju procesu! Viena recepte pieejama te.
 7. Vadīju izglītojošas teorētiskās un praktiskās ēst gatavošanas nodarbības bērniem veselīga uztura nometnē Ogrē. Palauzīju galvu, kā runāt ar bērniem, ko mācīt (ka nav labu un sliktu ēdienu utt.) , kā ieinteresēt un kā savaldīt 20 bērnus virtuvē – tas bija izaicinoši, bet gandarījums par padarīto ir liels!
 8. Biju viesos pie instagram dāmas Kristīnes, lai dalītos ar padomiem par pusdienu līdzeņemšanu uz darbu. Pēc sarunas instagram live uztaisījām īsu IGTV video ar foodprep padomiem piemiņai.
 9. Izveidoju Foodprep.lv ikmēneša epastus – receptēm, iedvesmas devai, aktuālajām ziņām. Ja vēlies saņemt epastus no Foodprep.lv, piereģistrējies te un saņem foodprep plānu bezmaksas uzreiz! Tas jau ir izsūtīts vairāk kā 1000 reizes! Nu ko – būs jāuztaisa jums nākamais plāns!
 10. Tiku intervēta Delfi portāla sadaļai Viņa. Raksts pieejams te.
 11. Sniedzu interviju žurnālam Mājas virtuve!
 12. Foodprep.lv instagram profils sasniedzis 7300+ sekotājus! Wow, paldies ikkatram no jums!

Gada laikā man tika dota iespēja iepazīstināt vēl daudzus ar veselīga uztura principiem un foodprep ideju. Vēlos, lai par to zinātu pēc iespējas vairāk cilvēku, jo tiešām ticu, ka pašu iepriekš sagatavots veselīgs ēdiens ir praktisks veids, kā uzlabot ēšanas paradumus.

Vēl šogad iesāku dažas lietas, par kurām skaļi pagaidām nerunāšu – lai darbi, kad būs pabeigti, runā! 🙂

Ikkatrs no šiem pasākumiem bija piedzīvojums, kas lika man izkāpt no savas komforta zonas, bet arī uzlabot sevi un iegūt jaunu pieredzi. Paldies visiem sekotājiem, atbalstītājiem un Foodprep.lv draugiem!

Jauku gada izskaņu un produktīvu Jauno gadu!

 

Klinta